Özel Maltepe Spor Kulübü
Özel Maltepe Spor Kulübü

Antrenörlerimiz

 CEM UYMAK : 1978 yılında İSTANBUL da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini İstanbul da yaptı. Uzakdoğu sporuna 1990 yılında Taekwondo ile başladı. 1999 yılında İstanbul bölge hakemliğine başladı. 2003 yılında Askerlik görevini bitirdikten sonra. Maltepe de Koredo Spor Kulübünü açtı. 2005 te Hapkido Antrenörü Koreli Master KİM SANG HOON tanıştı ve HAPKİDO çalışmalarına başladı. 2007 de İstanbul’da yapılan seminere katılarak Taekwondo Antrenörlük belgesini aldı. Maltepe Stadında Taekwondo çalışmalarını başlattı. 2009 yılında Kick Boks Federasyonundan Siyah Kuşak 2.Dan Denklik aldı. 2012 yılında Özel Maltepe Spor Kulübü nü kurdu.

   2012 yılının sonunda Ninbudo Aikijutsu Federasyonunun kurucu üyeliğini yaptı. İstanbul Anadolu Yakası Bölge Temsilcisi oldu. 2013 yılında AİKİDO Siyah Kuşak 2.Dan Denkliği aldı. Sosyal sorumluluk projesi olan ‘’Tekerlekli Sandalyede Uzakdoğu Sporu’’ çalışmalarına başladı. 2013 Mayıs ayında Türkiye’de Hankido çalışmaları yapılması için Hollanda HKD Federasyonundan Klaas BARENDS ve Mustafa FİDANCIile irtibata geçti. 22 Mayıs 2013 te Türkiye’de ilk HANKİDO Seminerini düzenledi. 31.07.2013 tarihinde Siyah Kuşak 1.Dan belgesi alarak Türkiye den Kore IHF Federasyonuna Kayıtlı İlk Türk antrenör olmuştur. 2014 yılında 2.Dan 2.Kademe Ju Jitsu Antrenörü oldu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sinan YILDIZ : Capoeira Antrenörü

 

 

 

 

Bersun Peray DEMİRCİOĞLU : Cimnastik Eğitmeni

Antrenörümüz eski Milli Ritmik Cimnastikçidir. Türkiye Cimnastik Federasyonu  2.Kademe Antrenördür.

 

 

 

 

 

 

 

Timur YALIMGÜÇ : Taekwondo Antrenörü 


Etiketler : Antrenörlerimiz